ANA SAYFA     HAKKIMIZDA     SANAL TUR NEDİR?     REFERANSLAR     VİDEOGALERİ     TALEP FORMU     BİZE ULAŞIN  
SEZYUM BİLİŞİM
Sanal Gezinti Nedir ?
Panoramic
3D Ürün Modelleme
Deneme Tabı
Sanal Gezinti Nedir ?

3 boyutlu panoramik fotoğraflar sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden kişiye sanki oradaymış hissi verebilirsiniz. Panoramik fotoğraflarda istenilen tarafa bakılabilmesi bu fotoğrafları diğer fotoğraflardan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir. İnternet ortamında kolay yuklenilebilir ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle de video 'dan daha hızlı ve etkin bir reklam aracıdır.

 Sanal turların tamamı Flash altyapısı ile artık tüm bilgisayarlarda herhangi bir plug-in yüklemesine gerek kalmadan hızlı ve sorunsuz olarak seyredilebilmektedir.

Sizin için hazırladığımız projeleri internete ya da ek bir yazılıma ihtiyaç duymadan bilgisayarınızda rahatlıkla seyredebilirsiniz.

Kullanım Alanları

 

TURİZM

Dünyanın tüm ülkelerindeki potansiyel müşterilerinizin Web Sayfanız aracılığı ile ya da acentalara dağıtacağınız CD ROM'lar ile tesisinizin içinde dolaşmalarını sağlayabilir ,yakın çevrenizde ilgilerini çekeceğini düşündüğünüz yerleşim merkezlerini, müzeleri, tarihi eserleri ve turistik gezi alanlarını yakından tanıtabilirsiniz.

EMLAK
Kiraya veya satışa sunduğunuz gayri menkulleri bilgisayarınızda, web sitenizde ve/veya CD Rom'lar ile müşterilerinize sanki bizzat içinde gezmişlercesine tanıtabilir, böylelikle çok daha geniş bir alıcı ve kiracı portföyüne ulaşabilirsiniz.

İNŞAAT, MİMARİ, DEKORASYON
Devam etmekte olan ve yaşadığınız şehir dışındaki çalışmalarınızı inşaat alanına gitmeden istediğiniz aralıklarla denetleyebilir, pazarladığınız yapıları ve/veya daha önceden gerçekleştirdiğiniz çalışmaları (ev, site, iş merkezi vb.) müşterilerinize bilgisayarınızda, web sitenizde ve/veya CD Rom'lar ile tanıtabilirsiniz.

KÜLTÜR, SANAT, EĞLENCE
Gerçekleştirdiğiniz eğlence - kültür - sanat aktivitelerinin veya mekanlarınızın tanıtımında yararlanabilirsiniz.

ELEKTRONİK YAYINCILIK
Web sayfası ziyaretçilerinizi derginizin ya da kitabınızın içine alabilir, gazetenizdeki ilginç haberleri en çarpıcı 3D VR görüntüleri ile destekleyerek okuyucuyu olay yerine götürebilirsiniz. Ünlü televizyon kanalları Discovery Channel ve CNN, web sitelerini hazırlarken 3D VR teknolojisinden yararlanıyorlar.

ELEKTRONİK TİCARET
Ticaretini yaptığınız ürününüzü en ince ayrıntısına kadar tanıtabilirsiniz. Ürün satın almada karar vermesinde etkili olacak en doğru çalışma örneğidir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2011
kayseri sanal tur, 360 derece , sanal gezinti , kayseri 360 , 3 boyutlu , 3d kayseri , kayseri 3d , 360 vr , sanal tur kayseri , Panoramik