ANA SAYFA     HAKKIMIZDA     SANAL TUR NEDİR?     REFERANSLAR     VİDEOGALERİ     TALEP FORMU     BİZE ULAŞIN  
Sanal Tur Nedir ?3 boyutlu panoramik görüntüler sayesinde mekanınızı çok daha etkin tanıtabilir ve mekanı seyreden kişiye sanki oradaymış hissi verebilirsiniz.

Sanal Tur uygulaması, özel çekim ekipmanları ve fotoğraflama teknikleri ile panoramik fotoğrafların elde edilmesi ve bu fotoğrafların farklı yazılımlarla işlenmesinin ardından birleştirmeleriyle küresel bir görüntü elde edilmesi işlemidir. Panoramik görüntülerde  istenilen tarafa bakılabilmesi bu uygulamayı diğer sanal tanıtım uygulamaları ve videodan daha etkili bir tanıtma yolu haline getirmiştir. Internet ortamında kolay yüklenilebilir ve hızlı seyredilebilir olması sebebiyle de Video 'dan daha hızlı ve etkin bir tanıtım aracı olmuştur.

 

Panoramik görüntüler üzerine yerleştirilebilen interaktif geçiş okları sayesinde sonraki panoramaya çok rahat geçilebilmekte ve mekan üzerinde kontrol fazlasıyla sağlanabilmektedir. Aynı mekan içinde çekilmiş birçok panorama Sanal Tur sistemi ile bir araya getirilip Sanal Tur uygulamaları oluşturulabilmekte ve ziyaretçiye rahat bir şekilde mekanı gezmesi sağlanmaktadır.

Sanal turların tamamı Flash altyapısı ile artık tüm bilgisayarlarda herhangi bir plug-in yüklemesine gerek kalmadan hızlı ve sorunsuz olarak seyredilebilmektedir.

360reklam.com ve FİDAK  LTD.ŞTİ. olarak Sanal Tur alanında en kaliteli firma olarak müşterilere sunduğu farklı ve etkili mekan tanıtım çözümleri ile sektörde en önde yer almaktadır. Hızlı ve yüksek kaliteli sanal turlar ile mekanınızı ziyaretçilerinize gerçekçi olarak yansıtmaktayız. Ziyaretçileriniz mekanınızı sanki oradaymış gibi rahat bir şekilde gezebilecek ve mekan hakkında gerçekçi bilgilere sahip olabilecekler.

360reklam.com ve SEZYUM  LTD.ŞTİ. olarak Sanal Tur proje içerikleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir ;

  • Sanal Tur tamamı Flash altyapısı ile hazırlanmakta, bu sayede ziyaretçi herhangi bir eklenti yüklemeye ihtiyaç duymadan hızlı ve sorunsuz olarak sanal turu izleyebilmektedir.
  • Sanal Tur üzerinde yer alan isteğe bağlı harita ve mekan listesi sayesinde mekanlar arası geçişler çok rahat olarak yapılabilmektedir. Harita ile kişi mekan içerisinde nerede olduğunu rahatlıkla kavrayabilmektedir.
  • Panoramik görüntüler içerisine yerleştirilecek yön tuşları ile mekanlar arası geçiş rahatlıkla yapılabilmektedir.
  • Sanal Tur istenilirse Tam Ekran olarak da seyredilebilmektedir.
  • Alınan panoramik görüntüler kalite ve büyüklük olarak optimize edilerek Sanal tur içerisinde kullanıldığından, mekan hem kaliteli olarak görüntülenebilmekte hem de hızlı bir şekilde seyredilebilmektedir.
  • Sanal Tur içerisinde mekanlarda yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapılabilmektedir.
  • Panoramik görüntüler üzerinde istenilen noktalara bilgi ekranları eklenebilmekte ve bu ekranlar ile o mekan hakkında daha detaylı bilgi verilebilmektedir.
  • Tüm sanal turlar için çoklu dil desteği verilmektedir. İstenildiğinde İngilizce- Rusça - Almanca- Fransızca ve diğer dünya dillerinde çeviri yapılmakta ve sanal tur o dilde hazırlanmaktadır.
  • Sanal Tur tüm Internet browserlarına uyumlu olarak hazırlanmaktadır.
  • Sanal Tur internet üzerinde yayınlanabileceği gibi istenirse Otomatik çalışan CD yada DVD ortamında da izlenebilmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2011
kayseri sanal tur, 360 derece , sanal gezinti , kayseri 360 , 3 boyutlu , 3d kayseri , kayseri 3d , 360 vr , sanal tur kayseri , Panoramik